Кошик
105 відгуків
"Авоська EcoGG"
+380 (73) 140-59-14
Додати відгук

Місія компанії

Місія компанії

 

Всі ми ходимо по магазинах , по великим і малі, за продуктовим та господарським і кожен раз на касі пропонують пакет і в 90 випадках з 100 ми погоджуємося, адже це всього 1-2 грн.

Ми приходимо додому, вивантажуємо покупки і... і багато пакет просто викидаю. В принципі нічого страшного якщо б не одне але, поліетилен, володіє величезним недоліком: він може більше 100 років лежати у землі, розкладаючись і нікуди не зникаючи. З-за поліетиленових відходів наші міста оточують звалища, які і в майбутньому будуть звалищами з брудними, неприємними лахміттям.

Ми хочемо змінити цю ситуацію, у міру своїх сил і можливостей, ми хочемо щоб наші діти жили на чистій планеті, а не в помийній ямі, яку ми люди і самі створюємо, ми хочемо щоб кожен думав про економію ресурсів і про те , що він зробив сьогодні, щоб жити завтра було краще.

Виробляючи сумку для покупок «Авоська» - ми дбаємо про те як наша Земля буде виглядати завтра. Наші вироби, що виготовляються з природних матеріалів, екологічні, практичні і надійні.

 • Матеріал
  Матеріал
  Про бавовна і не тільки
  Матеріал
 • Авоська - історія
  Авоська - історія
  Авоська - розмовна назва сітки, сітчастої, сплетеною з мотузки господарської сумки, використовується переважно для відвідування магазинів. У складеному вигляді авоська займає дуже мало місця, і тому її зручно брати з собою в сумку або ...
  Авоська - історія

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner